logo-small
  • معرفی محصول


شرکت آرشین ارائه دهنده سامانه موقعیت یاب بهیاب ، در حوزه مدیریت ، نظارت و ردیابی خودرو ، اشیاء و اموال ، سالمندان و کودکان در حوزه سیستمهای موقعیت یاب جهانی است.

دپارتمان RFID & GPS گروه آرشین ، با استفاده از متخصصین جوان و نخبه ایرانی مفتخر به کسب موفقیتها و عناوین جهانی ، همراه با رشد شتابان دانش الکترونیک و مخابرات بالاخص در حوزه سیستمهای موقعیت یاب جهانی در کنار تحقیقات مستمر و بومی سازی با اجرای پروژه های تحقیقاتی در حوزه
(An Attitude and heading reference system(AHRS و (Automatic Vehicle Location(AVL ، قادر به ارائه انواع راهکار و مشاوره و خدمات در این حوزه می باشد.

سامانه بهیاب گروه آرشین با دامنه وسیعی از سیستم‌های جدید از جمله GLONASS (روسیه) ،BeiDou (چین) و Galileo (اتحادیه اروپا) در کنار سیستم کارای GPS سازگار است.

ردیاب خودرو بهیاب ، با استفاده از ماژول GPS داخلی خود، با سيستم موقعیت یاب جهاني (Global Positioning System) ، ارتباط برقرار نموده و موقعیت دقیق شما را بر روي زمین در هر زمان و هر مکان مشخص می‌نماید.

بهیاب با کمک ماژولGSM(Global System for Mobile Communication ) بر پایه بستر تلفن همراه (SMS,GPRS) بسته اطلاعاتی شامل موقعیت مکانی، زمان، سرعت و ... را به سرور جهت پردازش و ذخیره اطلاعات انتقال می‌دهد و از طریق سامانه ردیابی بهیاب (وب و اپلیکیشن) در اختیار مالک قرار می‌دهد.


تفاوت ردیاب با دستگاه جی پی اس :

در فرهنگ عمومي تفاوت زيادي بين دو دستگاه احساس نمی شود، اما دستگاه جی پی اس موقعیت جغرافیایی لحظه ای دستگاه در مواقع اعلام نیاز کاربر می باشد که به صورت کد از طریق SMS به موبایل ارسال می گردد.

ردیاب علاوه بر دارا بودن قابلیت های جی پی اس ، کلیه داده هاي مربوط به موقعيت جغرافيايي ، جهت ، سرعت و ... دستگاه را در طول زمان به صورت مستمر ثبت و جهت ذخیره سازی ، تجزيه و تحليل به سرور انتقال داده و در نهایت اطلاعاتي تکميلي (مسیر پیموده شده و ...) از طریق سامانه وب و اپلیکیشن موبایل در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.